Klocki Korbo Edu Code 0

Kodowanie i programowanie na dobre zagościło w naszych szkołach i przedszkolach. Biorąc pod uwagę tempo rozwoju współczesnej technologii, oswajanie dzieci z tą tematyką już od początku edukacji, to słuszny kierunek

czytaj całość »
Wszyscy jesteśmy przyszłością 0
Wszyscy jesteśmy przyszłością

 

Poznaj ILearn3d przedstawiciela szwajcarskiej firmy Simprex i oprogramowania AB3Dbasic. ILearn3d działa w obszarze innowacji, edukacji i oprogramowania do modelowania w 3D.

ILearn3d to nowatorski program nauczania opracowany przez doświadczonych ekspertów edukacji STEAM. To połączenie najnowocześniejszych narzędzi z nowatorskim metodami nauczania ze świata cyfrowego i analogowego, gdzie nauka łączy się z zabawą.

 

czytaj całość »
DJI Tello Edu - pierwszy dron edukacyjny na rynku 0
DJI Tello Edu - pierwszy dron edukacyjny na rynku

Drony w edukacji? Drony dostępne dla dzieci podczas lekcji? Tak, teraz to już możliwe. Z nowym pomysłem na takie rozwiązania wychodzi firma DJI, która właśnie wypuściła na rynek pierwszego drona edukacyjnego.

DJI Tello Edu to młodszy brat DJI Tello. Świeżak na rynku, niemniej jednak świetnie dopracowany i co zaskakujące faktycznie może posłużyć w edukacji. 

"

czytaj całość »
STEAM - nauka czy zabawa? 0
STEAM - nauka czy zabawa?

Poznaj czym jest STEAM

To odkrywanie, to poznawanie, badanie i analiza świata, tego co jest wokół nas i według jakich praw działa. To tworzenie, odtwarzanie, testowanie i nabywanie kolejnych umiejętności dzięki którym możemy zrozumieć nasze otoczenie.

“Powiedz mi, a zapomnę. Pokaż mi, a zapamiętam. Pozwól mi zrobić, a zrozumiem…”

 

 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl